به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت
حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در محل دفتر استاندار 

آیت‌الله محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان جهت تبریک هفته دولت در محل دفتر استاندار حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان ضمن حضور در محل دفتر استاندار بر لزوم اطلاع رسانی خدمات نظام تاکید کرد و گفت: در عرصه اطلاع رسانی باید فارغ از اشخاص و از جایگاه نظام به بیان خدمات بپردازیم آن هم به گونه‌ای که میزان رشد در عرصه‌های مختلف را به طور جداگانه مطرح و میزان رشد نسبت به سال‌های گذشته و در مقایسه با سایر استان‌ها بیان شود.
امام جمعه زاهدان بر استمرار اطلاع رسانی خدمات نظام در طول سال تاکید کرد و افزود: تنها هفته دولت کافی نیست و باید در طول سال به بیان خدمات نظام پرداخته و در این جهت از ابزار و رسانه‌های مختلف استفاده شود.
آیت‌الله محامی بیان داشت: در بیان گزارش‌ها تنها نباید به جنبه مثبت اکتفا نمود بلکه نیاز است سطح مطلوب را مشخص و میزان تلاش صورت گرفته جهت دستیابی به حد مطلوب بیان شود که در این صورت از حیث روانی موثر و برای مردم باور پذیر خواهد بود.
لازم به ذکر است حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدرضا ثبوتی مدیر حوزه ریاست، علیرضا محمدیان معاون اجرایی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضانی رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان نیز از همراهان آیت‌الله محامی در این دیدار بودند.
نظرات کاربران