نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
کاهش آمار برخی تخلفات در استان مایه دلگرمی است

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان گفت: طبق آمار ارائه شده توسط نیروی انتظامی؛ آمار برخی از تخلفات نسبت به سال های گذشته کاهش داشته که این مایه دلگرمی است و امیدواریم این شرایط همچنان ادامه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار فرمانده و جمعی از معاونین نیروی انتظامی استان با تبریک ایام سال نو، اعیاد شعبانیه و گرامیداشت نام و یاد شهدای نیروی انتظامی از تلاش ها و مجاهدت های صورت گرفته توسط کارکنان خدوم این مجموعه در سال گذشته تقدیر کرد و گفت: حادثه اتفاق افتاده در سراوان نیاز به کار کارشناسی و شناسایی نقاط ضعف دارد به گونه ای که در مواجهه با موارد مشابه طرح ریزی و تدابیری در نظر گرفته شود. امام جمعه زاهدان افزود: ضعف در اطلاع رسانی توسط رسانه های داخلی و عملکرد هماهنگ و حساب شده رسانه های معاند نیز قابل توجه بود که باید در این حوزه تحلیل و بررسی هایی صورت گیرد. آیت الله محامی بیان داشت: عملکرد خوب نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و عدم تیراندازی به معترضان از ایجاد التهاب جلوگیری کرد البته مردم بصیر و آگاه استان نیز راه خود را از دشمنان جدا کردند به گونه ای که برخی از اموال عمومی در فرمانداری سراوان تخریب شد اما به عکس امامین انقلاب که جزء نمادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است هیچگونه تعرضی صورت نگرفت و نشان دهنده این است که معترضان با نظام هیچ مشکلی نداشتند و تنها به دنبال حق خود بودند. وی گفت: طبق آمار ارائه شده توسط نیروی انتظامی استان در برخی از تخلفات میزان آمار نسبت به سال های گذشته کاهش داشته که این مایه دلگرمی است و امیدواریم این شرایط همچنان ادامه پیدا کند. رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: افزایش‌ میزان کشفیات نشان از تلاش شبانه روزی نیرو های نظامی و انتظامی است اما سوی دیگر آن این است که برخی سودجویان و متخلفین نیز بیکار ننشسته و همواره در تکاپو هستند.  عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: دستگاه‌های مختلفی در این جهت نقش آفرین هستند اما نیروی انتظامی در خط مقدم است و باید به عنوان مدعی پیگیر این مسائل از جهات مختلف فرهنگی باشد و باید بدانیم تاثیر کار فرهنگی به تدریج و به مرور زمان خواهد بود.  نماینده ولی‌فقیه در استان خاطر نشان کرد: طبق آمار ارائه شده توسط نیروی انتظامی با کاهش برخی جرائم در استان روبرو هستیم اما این با احساس جامعه مغایرت دارد و باید ریشه یابی صورت گیرد. آیت الله محامی خواستار اطلاع رسانی دقیق و بیان واقعیت ها شد و گفت: در این صورت مردم آرامش و امنیت را بهتر حس خواهند کرد و مانعی برای تبلیغات سوء دشمنان ایجاد خواهد کرد. همچنین سردار طاهری فرمانده نیروی انتظامی استان نیز به ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی استان در سال گذشته پرداخت و گفت: نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در سال گذشته تعداد ۶ شهید سرافراز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است. وی افزود: متاسفانه احساس ناامنی و نگرانی هایی در بین مردم وجود دارد اما با تلاش های شبانه روزی  نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی استان سیستان‌وبلوچستان در بسیاری از حوزه ها با کاهش جرائم روبروست و در بسیاری از شاخص ها رشد داشته ایم.
مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد
با طرح‌های تشویقی اشتراک گاز از ایجاد فشار بر روی مستضعفان جلوگیری شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد
با طرح‌های تشویقی اشتراک گاز از ایجاد فشار بر روی مستضعفان جلوگیری شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: نباید به گونه ای عمل کنیم که مردم و اقشار مستضعف تحت فشار قرار گیرند بلکه باید زمینه دریافت اشتراک، ایجاد نمود تا افراد تدریج به انجام این کار ترغیب شوند.

|

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان:
رسیدگی به مشکلات مومنان معادل ثواب چندین حج است

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان:
رسیدگی به مشکلات مومنان معادل ثواب چندین حج است

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: در شرایطی که سفر حج و زیارت خانه خدا مهیا نیست احیا مساجد و حل مشکلات مومنان جایگزین هایی است که خداوند برای آن قرار داده است.

|

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان مطرح نمود:
اهمیت تقویت جنبه‌های روحی و معنوی طلاب

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان مطرح نمود:
اهمیت تقویت جنبه‌های روحی و معنوی طلاب

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان گفت: مهمتر از بحث های علمی و مهارتی، کار بر روی جنبه های روحی و معنوی طلبه هاست.

|

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
لزوم فعالیت خیرین با محوریت مساجد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
لزوم فعالیت خیرین با محوریت مساجد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان گفت: مهم است که مسجد محور قرار داشته باشد و خیران نیز با محوریت مسجد فعالیت کنند و انجام چنین کاری در مسجد الزهرا(س) زاهدان می تواند جنبه الگویی برای سایر مساجد پیدا کند.

|

قدردانی عالم اهل سنت از نهاد رهبری در امور اهل سنت بابت پیگیری آزادی گروگان

قدردانی عالم اهل سنت از نهاد رهبری در امور اهل سنت بابت پیگیری آزادی گروگان

مولوی زکریا شهنوازی با حضور در محل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط این مجموعه از پیگیری های دلسوزانه آیت الله محامی در این جهت تقدیر و سپاسگزاری کرد.

|


Fatal error: Cannot use model\libs\todocx\PHPWord\Shared\String as String because 'String' is a special class name in /var/www/mohamee.ir/model/libs/todocx/phpword/writer/word2007/base.php on line 30