نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان مطرح نمود
در حادثه سراوان علی‌رغم بمباران تبلیغاتی دشمن مردم راه خود را از آشوبگران جدا کردند

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: نباید هوشیاری، نجابت و بصیرت مردم را نادیده بگیریم چنان که در حادثه سراوان علیرغم بمباران تبلیغاتی دشمن مردم راه خود را از آشوبگران جدا کردند و پای نظام و انقلاب خود ایستادند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده‌ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور و سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان و معاونین با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان‌وبلوچستان را از حیث تنوع کاری، پهناور بودن و محرومیت های موجود سخت عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه قابل قبولی از خود به جای گذاشته به گونه ای که نقشه های دشمن علیرغم همه توطئه و تلاش ها نقش بر آب شده است.
امام جمعه زاهدان افزود: در این بین نباید هوشیاری، نجابت و بصیرت مردم را نادیده بگیریم چنان که در حادثه سراوان علیرغم بمباران تبلیغاتی دشمن مردم راه خود را از آشوبگران جدا کردند و پای نظام و انقلاب خود ایستادند.
آیت الله محامی خواستار ارائه خدمات بیشتر به مردم استان شد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر پاسداری از نظام اسلامی به عرصه های فرهنگی و اقتصادی نیز وارد شده که در این جهت نیازمند رشد و توسعه  فعالیت ها هستیم و یکی از راه های آن جذب سرمایه گذاران دولتی و خصوصی و ترغیب آنان به سرمایه گذاری در استان سیستان‌وبلوچستان است.
وی بیان داشت: اطلاع رسانی از خدمات و پروژه های در حال انجام و همچنین بیان برنامه هایی که در آینده در دست اجراست می تواند عاملی برای ورود سرمایه گذاران بیشتر به استان شود و در عوض عدم تبلیغ و اطلاع رسانی، انگیزه سرمایه گذاران برای ورود به استان را کاهش خواهد داد.
سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیز در ابتدای این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: حفظ امنیت پایدار در منطقه و ورود به چرخه تولید و اشتغال از جمله وظایف مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی گفت: دشمنان برای ایجاد التهاب و اختلاف در منطقه طراحی و برنامه ریزی های متعددی دارند اما در صورت اتحاد و همدلی مردم و مسئولان راه دشواری در پیش نخواهیم داشت.
وی فرهنگ و اقتصاد را ۲ مولفه مهم در راستای رشد هر منطقه عنوان‌ کرد و بیان دشت: اگر توجه و طرح ریزی داشته باشیم و به فرمایشات مقام معظم رهبری جامع عمل بپوشانیم در همه عرصه ها  موفق خواهیم بود.
مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد
با طرح‌های تشویقی اشتراک گاز از ایجاد فشار بر روی مستضعفان جلوگیری شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد
با طرح‌های تشویقی اشتراک گاز از ایجاد فشار بر روی مستضعفان جلوگیری شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: نباید به گونه ای عمل کنیم که مردم و اقشار مستضعف تحت فشار قرار گیرند بلکه باید زمینه دریافت اشتراک، ایجاد نمود تا افراد تدریج به انجام این کار ترغیب شوند.

|

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان:
رسیدگی به مشکلات مومنان معادل ثواب چندین حج است

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان:
رسیدگی به مشکلات مومنان معادل ثواب چندین حج است

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: در شرایطی که سفر حج و زیارت خانه خدا مهیا نیست احیا مساجد و حل مشکلات مومنان جایگزین هایی است که خداوند برای آن قرار داده است.

|

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
لزوم فعالیت خیرین با محوریت مساجد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
لزوم فعالیت خیرین با محوریت مساجد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان گفت: مهم است که مسجد محور قرار داشته باشد و خیران نیز با محوریت مسجد فعالیت کنند و انجام چنین کاری در مسجد الزهرا(س) زاهدان می تواند جنبه الگویی برای سایر مساجد پیدا کند.

|

قدردانی عالم اهل سنت از نهاد رهبری در امور اهل سنت بابت پیگیری آزادی گروگان

قدردانی عالم اهل سنت از نهاد رهبری در امور اهل سنت بابت پیگیری آزادی گروگان

مولوی زکریا شهنوازی با حضور در محل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط این مجموعه از پیگیری های دلسوزانه آیت الله محامی در این جهت تقدیر و سپاسگزاری کرد.

|

نظرات کاربران