نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان
امنیت پیش‌نیاز بسیاری از پیشرفت‌ها در جامعه است

 نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: امنیت پیش نیاز بسیاری از پیشرفت‌ها در جامعه است و نیاز است تا برای  رشد علمی، فرهنگی و اقتصادی در هر جامعه ای ابتدا امنیت برقرار شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار فرمانده و معاونین یگان ویژه نیروی انتظامی سیستان‌وبلوچستان گفت: تامین امنیت از نیازهای اساسی کشور می باشد و با توجه به توطئه های دشمن برای ایجاد اخلال در امنیت کشور کار شما سخت و حائز اهمیت خواهد است.

 امام جمعه زاهدان افزود: امنیت پیش نیاز بسیاری از پیشرفت ها در جامعه است و نیاز است تا برای  رشد علمی، فرهنگی و اقتصادی در هر جامعه ای ابتدا امنیت برقرار شود.

آیت الله محامی محامی ادامه داد: ایمان به خدا و اخلاص در انجام وظیفه به کار شما برکت می‌دهد و جایگاه شما را در دلهای مردم تقویت می‌کند و عامل تحکیم پایه‌های نظام خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به دعای امام صادق(ع) در ماه رجب"اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ صَبْرَ الشَّاکِرِینَ لَکَ وَ عَمَلَ الْخَائِفِینَ مِنْکَ وَ یَقِینَ الْعَابِدِینَ لَکَ"، به ترجمه و تفسیر این دعا پرداخت و بیان داشت: چند خواسته در آغاز این دعا از پروردگار مطرح می شود ابتدا اینکه پروردگارا من از تو صبر شکرگزاران را می خواهم، کار من را جزء کار کسانی قرار بده که از تو می ترسند و یقین کسانی که عبادت کننده واقعی هستند.

آیت الله محامی در ادامه به تفسیر معانی این دعا  پرداخت و گفت: تلفیق دو واژه صبر و شکر، معنا و پیام هایی دارد آن هم اینکه انسان در هر شرایطی باید شکر گذار باشد و هر اتفاق بدی بر اساس حکمت خداوندی است و اینکه انسان از خدا بترسد در عملکرد او تاثیر گذار خواهد بود و یقین به خداوند درجه عبادت را بالا می‌برد.

امام جمعه زاهدان ۳ دعای بیان شده را برای همه راهگشا دانست و قبولی این دعا را از درگاه ایزد منان مسئلت نمود.

همچنین سرهنگ علیرضا کاظمی فرمانده یگان ویژه سیستان‌وبلوچستان ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت این یگان گفت: رویکرد ما اجتماعی و نرم است و تاکنون در ماموریت های محول شده به خوبی موفق بوده ایم.
مطالب مرتبط

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان   و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت الله محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سرتیپ دوم مهدی احمدی افشار فرمانده لشکر ۸۸ زرهی استان بر نقش کلیدی و ارزشمند ارتش ...

|

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان آخرین وضعیت اجتماعی، ...

|

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین نظر بامری امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم ضمن دریافت گزارشی از آسیب ...

|

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن حضور در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با منبتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و به گفتگو پرداخت.

|

نظرات کاربران