دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و رئیس دانشکده دندانپزشکی زاهدان

رئیس دانشکده دندانپزشکی زاهدان ضمن دیدار با نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه درمانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و دانشکده دندانپزشکی زاهدان ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در حوزه سلامت گفت: نیازمند افزایش کمی و کیفی خدمات حوزه سلامت به مردم استان هستیم.

امام جمعه زاهدان افزود: اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته در حوزه سلامت به مردم بدون بزرگنمایی برای دفاع از خدمات نظام کار مهمی است که برای حفظ و تقویت پایه های نظام حائز اهمیت می باشد.

آیت‌الله محامی بیان داشت: توزیع عادلانه خدمات حوزه سلامت و دسترسی همه مردم در نقاط مرزی به خدمات درمانی و ارتقاء آن از دیگر نیازهاست.

وی ادامه داد: شکل‌گیری قطب دندان‌پزشکی در استان و زمینه‌سازی برای پذیرش بیمار از کشورهای همسایه نیز از دیگر اقداماتی است که می‌تواند در آینده مد نظر قرار گیرد.

آیت‌الله محامی پیشرفت‌های کنونی در حوزه دندانپزشکی را حاصل تلاش، همبستگی و همراهی مسئولان از گذشته تاکنون و برنامه‌ریزی‌های مختلف دانست.

در پایان دکتر سیروس ریسباف رئیس دانشکده دندان پزشکی زاهدان نیز به بیان گزارشی از فعالیت ها و خدمات صورت گرفته در این دانشکده پرداخت و گفت: آموزش و تربیت نیروهای بومی از اولویت‌های کار در این دانشکده است.

وی افزود: در حال حاضر تعداد ۵۵۰ نفر دانشجو در دانشکده دندانپزشکی زاهدان مشغول به تحصیل می باشند و ۶۵ نفر نیز اعضای هیئت علمی این دانشگاه را تشکیل می دهند.

ریسباف همچنین از وجود دستگاه‌های تخصصی مدرن و استاندارد در دانشکده دندانپزشکی زاهدان خبر داد و گفت: از استان سیستان و بلوچستان هیچ بیمار اعزامی در بخش فک و صورت به سایر استان‌ها نداریم بلکه در بسیاری از موارد میزبان بسیاری از بیماران از سایر استان‌های کشور در سیستان و بلوچستان هستیم.
مطالب مرتبط

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان   و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت الله محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سرتیپ دوم مهدی احمدی افشار فرمانده لشکر ۸۸ زرهی استان بر نقش کلیدی و ارزشمند ارتش ...

|

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان آخرین وضعیت اجتماعی، ...

|

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین نظر بامری امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم ضمن دریافت گزارشی از آسیب ...

|

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن حضور در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با منبتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و به گفتگو پرداخت.

|

نظرات کاربران