نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد
لزوم ارتقاء سطح بینش و بصیرت در دانشگاه‌های استان

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به محرومیت‌های مختلف از جمله محرومیت علمی و فرهنگی استان، ارتقاء سطح بینش و بصیرت را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با اشاره به محرومیت‌های مختلف از جمله محرومیت علمی و فرهنگی استان، ارتقاء سطح بینش و بصیرت را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با وجود جایگاه قانونی افراد در مجموعه‌ها و قدرت مانور و تاثیرگذاری آنها، گاهی قدرت تاثیرگذاری و ایفای نقش مطلوب دیده نمی‌شود.
امام جمعه زاهدان ضمن تاکید بر پشتیبانی مرکز از مسئولان استانی، ابراز داشت: با توجه به تنوع قومی و قبیله‌ای در استان و دشواری و حساسیت کار، مسئولان نهاد باید نقش متفاوتی ایفا نمایند.
آیت‌الله محامی با تاکید بر تشکیل شبکه‌های فعال و منسجم در دانشگاه‌ها، یکی از اولویت‌ها را تدوین آیین‌نامه‌ای در نسبت با اهل سنت در دانشگاه‌ها عنوان کرد.
هم‌چنین حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور نیز به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه پرداخت و بیان داشت: کارکرد اصلی این مجموعه در حوزه‌های فرهنگی است.
وی در ادامه، موضوع تشکیل کارگروه برای تدوین سیاست‌های راجع به اهل سنت را مطرح کرد.
مطالب مرتبط

پیگیری امور ستاد دیه سیستان‌وبلوچستان از سوی نماینده ولی فقیه در استان

پیگیری امور ستاد دیه سیستان‌وبلوچستان از سوی نماینده ولی فقیه در استان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سید عبدالحسین سجادی مدیرعامل ستاد دیه استان ضمن استماع گزارشی از فعالیت ...

|

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین بامری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم ...

|

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان
امنیت پیش‌نیاز بسیاری از پیشرفت‌ها در جامعه است

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان
امنیت پیش‌نیاز بسیاری از پیشرفت‌ها در جامعه است

 نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: امنیت پیش نیاز بسیاری از پیشرفت‌ها در جامعه است و نیاز است تا برای  رشد علمی، فرهنگی و اقتصادی در هر جامعه ای ابتدا امنیت برقرار شود.

|

نظرات کاربران