نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
ارائه خدمات بنیاد مسکن با مشارکت خود مردم همراه باشد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: ارائه خدمات بنیاد مسکن منوط به درخواست مردم و با مشارکت خودشان همراه باشد تا قدر دانی بیشتری از خدمات داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار رئیس و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: خدمات گسترده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف در سیستان‌وبلوچستان، در اصل نوعی کار فرهنگی و به نوعی خرید آبروی نظام است.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان افزود: خدمات ارائه شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باعث تثبیت موقعیت نظام، دلدادگی بیشتر مردم و جلوگیری از تبلیغات سوء دشمنان و اختلاف‌آفرینی‌های مذهبی خواهد شد.

امام جمعه زاهدان بیان داشت: کار گسترده نیازمند پشتیبانی جدی در مرکز و همکاری و هماهنگ‌سازی سایر دستگاه‌ها در استان است.

آیت‌الله محامی ادامه داد: علت عدم همکاری برخی از دستگاه‌های استان، ضعف مدیریتی است که اعمال فشار از مرکز کشور می‌تواند تا حدودی موثر باشد.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: استفاده از ابزار رسانه و اطلاع‌رسانی طرح‌های در حال اجرا برای بیان خدمات نظام به مردم از دیگر مواردی است که باید در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد توجه قرار بگیرد.

رئیس شورای فرهنگ‌ عمومی استان با تاکید بر لزوم در نظر گرفتن پیوست فرهنگی در پروژه‌ها، ادامه داد: در این راستا ارائه خدمات، متناسب با فرهنگ منطقه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به گونه‌ای که قدردانی مردم را در پی داشته باشد.

آیت‌الله محامی ارائه خدمات با مشارکت خود  مردم را یکی دیگر از ضروریات عنوان کرد و افزود: نیاز است تا خدمات ارائه شده منوط به درخواست مردم و با مشارکت خودشان همراه باشد تا قدردانی بیشتری از خدمات ارائه شده داشته باشند.

 نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان با اشاره به عدم توجه برخی دستگاه‌ها به منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: متاسفانه برخی از دستگاه‌ها وظایف ذاتی خود را انجام ندادند که اگر این گونه بود معضل بزرگ حاشیه‌نشینی به وجود نمی‌آمد.

امام جمعه زاهدان در پایان ارائه خدمات به حاشیه شهرها را عامل تشدید حاشیه‌نشینی دانست و عنوان کرد: رسیدگی به حاشیه شهر عامل افزایش مهاجرت مردم دیگر مناطق محروم به این نقاط خواهد شد و به جای اینکار باید به دنبال تقویت مبدا مهاجرت مردم یعنی روستاها باشیم.

همچنین در ابتدای این جلسه دکتر تابش مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سیستان‌وبلوچستان توسط این مجموعه گفت: بازسازی حدود ۱۰ هزار مسکن در شهر زاهدان از جمله اهداف مد نظر بود که با اعطای وام‌های قرض‌الحسنه تا سقف ۵۰۰میلیون ریال به دنبال احیاء بافت‌های در معرض خطر هستیم.

وی ضمن ابراز گلایه از عدم همکاری مناسب برخی دستگاه‌ها در استان گفت: با تلاش و پیگیری های صورت گرفته توجه مرکزنشینان به استان جلب شده که در صورت عدم همکاری برخی سازمان ها زمینه حمایت و سرمایه‌گذاری در استان از بین خواهد رفت.
مطالب مرتبط

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان   و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده لشکر ۸۸ زرهی سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت الله محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سرتیپ دوم مهدی احمدی افشار فرمانده لشکر ۸۸ زرهی استان بر نقش کلیدی و ارزشمند ارتش ...

|

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان و امام جمعه دلگان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان آخرین وضعیت اجتماعی، ...

|

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه جلگه جاه هاشم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین نظر بامری امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم ضمن دریافت گزارشی از آسیب ...

|

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

حضور نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن حضور در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با منبتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و به گفتگو پرداخت.

|

نظرات کاربران